mymoney.lt

Kreditų internetu privalumai

Internete galite surasti labai daug greitųjų paskolų variantų, tačiau pastaruoju metu kreditų rinka pasižymi ir tuo, kad vis greičiau į internetą prasiskverbia ir visai kitokios paskolos. Ne tos, kurios yra vadinamos greitaisiais kreditais, tačiau būtent jų priešingybė – ilgalaikės paskolos internetu.

Greitosios paskolos yra išduodamos ne vienam ir ne dviems mėnesiams, o gerokai ilgesniam laiko tarpui. Internete galite pasiimti ilgalaikį kreditą nuo kelių mėnesių net iki kelių metų. Tai priklauso ir nuo jūsų asmeninės kredito istorijos ir taip pat nuo kredito įmonės http://mymoney.lt/, iš kurios mėginsite pasiimti ilgalaikę paskolą.

Sąlygos labai skiriasi, todėl nieko keisto, kad ir kreditus jūs galėsite gauti ne visur, nebent turite tikrai idealią kredito istoriją. Griežčiausi reikalavimai visuomet būna bankuose, tad jei norite rimto asmeninio kredito iš savo banko, turite turėti iš tiesų nepriekaištingą kredito istoriją.

O jeigu visgi nuspręsite imti greitąjį kreditą internetu, tuomet jums tiek daug reikalavimų, greitojo kredito kompanijos, tikrai neteiks. Jiems yra svarbiausia, kad jūs jau turėtumėte kokių nors pastovių pajamų, kurios būtų registruojamos Sodroje, taip pat svarbu, kad atitiktumėte jų amžiaus cenzą.

Nors greitieji kreditai gali būti išduodami internetu nuo aštuoniolikos metų, visgi kai kurie kreditoriai nori apsisaugoti labiau ir tokiems jauniems žmonėms dar neduoda imti greitojo kredito. Tokiu atveju, greitąjį kreditą internetu galite gauti nuo devyniolikos, dvidešimties arba dvidešimt dviejų metų amžiaus (tai konkrečiai priklauso nuo greitojo kredito bendrovės, į kurią kreipiatės dėl paskolos internetu mymoney.lt/greitos-paskolos/).

Tiems žmonėms, kurie nebandė imti panašių paskolų, yra kitų viliojančių pasiūlymų. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad jeigu nesate ėmęs greitojo kredito, tai pirmąjį kartą galite gauti jį visiškai nemokamai iš kai kurių įmonių? Ši paslauga yra teikiama ne visada, tačiau kuomet teikiama, tai žmonės stengiasi ją išnaudoti kaip įmanoma geriau ir atsiranda tikrai daug naujų entuziastų, kurie anksčiau net negalvojo apie kreditą.

Visgi krizė sužaidė savo vaidmenį ir dabar greitieji kreditai yra kur kas labiau reikalingi.

Panašūs straipsniai:
 
Logic LKM-201 klaviatūra su pele
 
Dujinis paviršius Lanova 116400O4C06
 
Samsung ACADU10CBE 4.2 V, Car charger, 4.2V, Micro USB, 700mAh
 
Samsung UE48JS9002TXXH LED televizorius
Facebook Twitter

About Key