Ilgalaikė ekskavatoriaus nuoma

Kaip ir bet kurios statybinės technikos nuoma, ne išimtis ir ekskavatoriaus nuoma, kainuoja priklausomai nuo užsakymo laiko. Didelėse statybos aikštelėse dirbantys nuomoti ekskavatoriai ar mini ekskavatoriai užsakovams kainuoja kur kas mažiau, nei už juos moka smulkiems kasimo darbams užsisakę asmenys.

Skirtingų ekskavatorių pagal savo parametrus ir konstrukcijas yra daugybė, todėl savo klientams siūlome paklausiausius mini ekskavatorius ir ekskavatorinius krautuvus, kurie yra nepakeičiami nuo smulkiausių iki stambiausių darbų. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, kasimo gylio ir apimčių pasiūlome labiausiai tinkančią techniką, kurią vairuoja mūsų operatoriai. Mini ekskavatoriaus nuoma ypač naudinga statybų pabaigoje, kuomet yra tiesiamos požeminės komunikacijos ir inžineriniai tinklai, šis ekskavatoriukas puikiai tinka ir pamatų atkasimui, įvairiems kasimo darbams iki 2 metrų. Kiek didesniems grunto darbams atlikti yra pasitelkiamas kur kas didesnis ratinis ekskavatorius, lietuvoje dar vadinamas račioku. Pagrindinis ratinio ekskavatoriaus privalumas – galimybė pačiam atvykti į objektą, yra mobilus, turi dvi pagrindines funkcijas: naudojamas kaip krautuvas ir ekskavatorius. Šio ekskavatoriaus ir mini ekskavatoriaus atliekami darbai tinka visoms statybinėms užduotims atlikti. Nepriklausomai nuo darbų pobūdžio mini ekskavatoriaus nuoma kainuoja tiek pat, todėl klientui lengviau planuotis statybų išlaidas, šiems ekskavatoriams turime didelį keičiamų kasimo kaušų asortimentą skirtingiems darbams.

Pagrindiniai ekskavatorių nuomos klientai yra individualių namų statytojai, jau įkurtų namų savininkai, įvairios statybinės įmonės ir statybų komandos, kurios turi bent menkiausių su gruntu susijusių darbų. Rinkoje nusistovėjusi minimali užsakymo trukmė – 2 valandos pradeda didėti, tačiau savo klientams siūlome palankesnes sąlygas nei konkurentai. Nuomojantis mini ekskavatorių ar račioką jo pristatymo kaina derinama telefonu, ji priklauso nuo objekto vietos ir laiko. Siūlomos paslaugos teikiamos Viniaus krašte, o atskiru susitarimu ir kituose lietuvos miestuose. Esami lanksti statybinės technikos nuomos įmonė, todėl turime ypač lankstų darbo laiką, kuris palankus dirbantiems asmenims. Kasimo darbus atliekame tiek po darbo laiko, tiek ir savaitgaliais. Visi Jūsų patikėti darbai bus atliekami patyrusio ekskavatoriaus vairuotojo naujausiais ekskavatoriniais krautuvais ir mini ekskavatoriais.

 

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About admin