Drabužiai – tai ne tik nuogo kūno pridengimas

rūbai internetuŠiais laikais apranga glaudžiai siejasi su saviraiška, įsitikinimais, požiūriu. Džiugu, kai šios išraiškos priemonės įsigyjamos kaip niekad paprastai, t.y. internetu. Neretai rūbus norima siųstis iš užsienio, tačiau atsiranda problema – pirkimo mokestis. Jis taikomas ne visada, tačiau tikrai neretai.

Drabužiai internetu dažniausiai atrodo pigūs. Deja, kartais, jau prisidėjus pilną krepšelį prekių ir spaudžiant kažką panašaus į „buy“, paaiškėja, jog tam tikrą sumą pinigų kainuos pats pirkimas. Žinoma, tokiu atveju tampa šiek tiek apmaudu – atrodė, kad rūbai pigūs, o viską sudėjus kaina bus nemenka. „Ką daryti?“ „Gal yra kokia nors šios parduotuvės alternatyva?“ „Tiek to…“ „Sumokėsiu daugiau, vis tiek rūbai labai gražūs.“ Tokios ir panašios mintys aplanko pirkėjus išvydus, jog prekių siuntimas apmokestinamas. Taigi, ką iš tikrųjų daryti, kad drabužiai internetu būtų įsigyjami už patrauklią kainą?

Vienas variantų – pirkti tiek, kad mokestis už siuntimą nebeturėtų reikšmės. Jei norima įsigyti prekių už 30 svarų, o „shipping“ mokestis siekia 10, savaime aišku, jog galutinė suma taps nemaža. Tuomet atrodo, kad už tuos 10 svarų pavyktų įsigyti ką nors gražaus. Visgi jie paskiriami sumokėjimui, kad prekė pasiektų tikslą – pirkėjo namus. Bet jei perkama už porą šimtų svarų, o minėtasis mokestis siekia 10, jis paprasčiausiai netenka reikšmės, praranda savo svorį.

Kita išeitis – specialaus kodo suradimas. Tiesiog reikėtų pabandyti paieškos sistemoje įrašyti el. parduotuvės pavadinimą ir žodžius „free shipping“. Tikėtina, kad taip pavyks atrasti kokį nors kodą, anuliuosiantį papildomą mokestį.

Dar vienas variantas, dėl kurio rūbai internetu įsigyjami pigiau, yra kooperavimasis su draugais. Jei siuntimas kainuoja 12 svarų, vienam žmogui tai ganėtinai daug. Tačiau jei rūbus perka keturių asmenų kompanija, kiekvienam pakanka susidėti po 3 svarus, kas apytiksliai yra apie 12 litų. Beje, internete nemažai skelbimų, kuriuose žmonės siūlo nupirkti prekes. Viskas vyksta tuo pačiu principu kaip ir draugiško pirkimo atveju.

Siuntimo mokestis gali atbaidyti pirkėjus. Vis dėlto yra keletas išmanių sprendimų, leidžiančių apsipirkti pigiai, papildomų lėšų neskiriant tam, kas net nėra prekė.

Panašūs straipsniai:
 
AEG HK654400XB kaitlentė
 
Bosch WAT283L8SN skalbimo mašina
 
Lenovo Yoga 720-13 13.3“ i7 8GB 256GB SSD Windows
 
Bosch PIF672FB1E kaitlentė
Facebook Twitter

About admin