Prezervatyvai

Atsakingas požiūris į lytinius santykius

Pastaraisiais metais daugelyje pasaulio šalių yra keliamas klausimas dėl lytiniu keliu plintančių ligų prevencijos, pernelyg didelio gimstamumo kontroliavimo ir kitų svarbių aspektų. Kai kuriose šalyse gimstamumo lygis yra labai aukštas. Tai tiesiogiai įtakoja didesnį nedarbo lygį, galimybių mažėjimą, tankesnį apgyvendinimą ir kitas problemas. Vienos iš tokių šalių yra Indija ir Kinija. Vyriausybės bando rasti būdų, kaip kontroliuoti populiacijos didėjimą ir apsaugoti žmones nuo įvairių minėtų ligų.

Nors būdų yra įvairių, tačiau iki šiol vienomis iš efektyviausių apsisaugojimo priemonių išlieka prezervatyvai. Be abejo, vargingose šalyse retas žmogus gali jomis pasinaudoti. Tačiau jei kalbėtume apie Europos šalis, pastebima, kad taip pat nemaža dalis vartotojų nėra linkę lytinių santykių metu tinkamai apsisaugoti. Tai gerokai padidina riziką užsikrėsti įvairiomis lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Ką jau kalbėti apie nelauktą ir nepageidaujamą nėštumą.

Nesisaugojimo problema kyla dėl įvairių veiksnių. Vieni žmonės tiesiog linkę elgtis lengvabūdiškai ir taiko lytinio akto nutraukimo metodiką. Tuo tarpu kiti apie kontraceptines priemones net nesusimąsto. Situacijų yra labai įvairių, todėl vienareikšmiško atsakymo būti tikrai negalėtų.

Kad ir kaip bebūtų, puikiai žinoma, kad prezervatyvai yra vienos iš efektyviausių kontraceptinių priemonių, nesukeliančių jokių šalutinių poveikių. Nereikėtų manyti, kad dažnai taikomas lytinio akto nutraukimas yra saugus pasirinkimas. Nustatyta, kad tikimybė pastoti tokiu atveju padidėja ne vieną kartą. Jau nekalbant apie riziką užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis.

Todėl nereikėtų rizikuoti. Tokiu atveju kur kas geriau įsigyti prezervatyvus, kurie atitinka jūsų keliamus reikalavimus. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga. Dabar šias apsisaugojimo priemones galime įsigyti ir internetu. Nebėra būtinybės keliauti į fizines parduotuves, kuriose neretam vartotojui būna gėda įsigyti norimo dydžio, rūšies ir gamintojo prezervatyvus.

Tai reiškia, kad kiekvienas žmogus, kuris jaučia didelę atsakomybę, kiekvieno lytinio akto metu turėtų naudoti tinkamiausias apsisaugojimo priemones. Jei moteris reguliariai nevartoja kontraceptinių tablečių ir pora neplanuoja nėštumo, tuomet prezervatyvai yra tinkamiausias pasirinkimas, kurio jokiu būdu nereikėtų atsisakyti. Tai pigu, paprasta ir labai efektyvu.

Panašūs straipsniai:
 
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925F auksinis išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F juodas išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F mėlynas išmanusis telefonas
 
Logitech M335 pelė
Facebook Twitter

About Key